: 4 + 8 =

طراحی وبسایت پزشکی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با پیشرفت علم و فناوری و فقدان اطلاعات و دسترسی کم به منابع درست برای خیلی از افراد جامعه مشکل ساز شده است.همانطور که در جریان هستید روزانه بیش از میلیون ها نفر از طریق سرچ در موتور های جستجوگر به دنبال اطلاعاتی برای بیماری خود و اطرافیانشان هستند.

امروزه در ایران،برخی از پزشکان با راه اندازی وبسایت شخصی برای خود سعی دارند مهارت ها و رشته پزشکی خود را در آن معرفی کنند تا بازدیدکنندگان آنها اطلاعات دقیقی داشته باشند.در عصر حاضر پزشکان علاقه شدیدی به ارتباط کار خود با اینترنت دارند.آنها تمایل دارند وقت های ویزیتی که به مشتریان خود میدهند را به صورت اینترنتی و با دردسر کمتر در اختیار مراجعه کننده قرار دهند.در این روش مریضان از منزل و هرجای دیگر میتوانند به راحتی نسبت به دریافت نوبت اقدام نمایند.

در طراحی سایت پزشکان امکان ارائه مشاوره رایگان به صورت آنلاین وجود دارد.

معرفی مطب و صفحه درباره ما و حتی تماس با ما میتواند یکی از بخش های استراتژیک کسب و کار شما باشد.

یکی از بخشهایی که میتواند در نهایت برای وب سایت شما بازدید کنندگان زیادی را به ارمغان بیاورد قسمت اخبار و مخصوصا مقالات میباشد. مطمئنا در زمینه هر رشته پزشکی روزانه مقالات بسیار زیادی به وجود خواهد آمد و حتی از مقالات قبلی در جهت دادن اطلاعات به بازدید کنندگان خود میتوانید استفاده نمایید. وجود مقالات و حجم بالای اطلاعات و متن ها و تصاویر باعث خواهد شد که موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل  وب سایت شما را بهتر بشناسد بطوریکه رتبه بالاتری نسبت به سایرین پیدا خواهید نمود و در نتیجه جستجو بهتر نشان داده خواهید شد. به عنوان مثال کاربران با تایپ نمودن کلماتی مانند بهترین پزشک, لیست مطب پزشکان, متخصص جراحی, پزشک عمومی و .... میتواند به عنوان اولین وب سایت و در اولین صفحه وب سایت شما را رویت نماید. بنابراین بازدید کنندگان شما در نهایت به مشتریان و مراجعه کنندگان شما تبدیل خواهند نمود.
همچنین در یک وب سایت مرتبط با مسائل پزشکی و پزشکان میتوانید برای مریضان خود پرونده الکترونیکی ایجاد نمایید. بطوریکه در هر کجا که قرار دارند به صورت آنلاین و تنها با دانستن نام کاربری و کلمه عبور خود به پرونده پزشکی دسترسی پیدا نموده و آن را مطالعه و یا حتی آن را به پزشک دیگر هم نشان دهد. بنابراین امروزه کاربران به دنبال چنین سرویس هایی هستند که مطمئنا در وب سایت شما همه اینها را خواهند داشت.

 

مرکز طراحی سایت در مشهد

با بیش از 10 سال

تجربه در زمینه طراحی سایت

راه های ارتباطی

 تلفن:

09154370568 09120750470 09336945040 09215846527

سامانه پیامک:

5000141568

ایمیل:

info@mashhadweb.net

نماد امنیت مشهد وب

 

http://mashhadweb.net/images/enamad.png

شبکه های اجتماعی مشهد وب

 

http://mashhadweb.net/images/facebook-mashhadweb.png http://mashhadweb.net/images/insta-mashhadweb.png

http://mashhadweb.net/images/aparat-mashhadweb.png     http://mashhadweb.net/images/telegram-mashhadweb.png